0
Soovide nimekiri (0)
Product Compare 0

Transpordi info

Tellitud kaubad edastatakse vastavalt Tellija valikule.


Klient tasub tellimuse eest 100% tellimuse maksumusest.


Tellimuse vormistamise leheküljel Ostja valib endale sobiva tarneviisi.


Kulleriga


Kullerteenust teostab VENIPAK / DPD / ITELLA. Tooted  toimetab kullerfirma kohale Ostja aadressile tellimuse kinnitusel näidatud tarne tähtaja jooksul. Kauba kättesaamise päeval võtab kuller Ostjaga ühendust ning lepib kokku kauba üleandmise aja. Kaup komplekteeritakse ning pannakse Ostjale valmis pärast makse laekumist. Peale tellimuse töötlemist meie esindaja võtab Ostjaga ühendust telefoni või e-posti teel ja annab teada millal Ostja saab kaubale järgi tulla.

**
Juhul, kui toodete tähtaegne kohale toimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest BABYMALL.EE ei vastuta, teatame sellest Ostja poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti teel 2 tööpäeva jooksul, ning ühtlasi anname teada Ostja poolt tellitud toote kohale toimetamise tähtaja.


Juhul, kui Te kaotate toote kohale toimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ning Ostja poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse.

Tellimuse tühistamiseks peab Ostja sellest BABYMALL.EE teavitama meili või telefoni teel.

Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 7. päeva jooksul peale Ostja poolt vastava avalduse esitamist.

BABYMALL.EE ei ole kohustatud hüvitama tellimuse tühistamisest tekkida võivat kahju.

**
Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohale toimetamisel.

BABYMALL.EE ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

**
BABYMALL.EE toimetab kauba aadressile, mis on märgitud tellimuses. Sihtkoha muutumisest on Ostja kohustatud teavitama BABYMALL.EE koheselt enne kauba kohaletoomist. Hilinenud teade sihtkoha muutumisest võib tekitada Ostjale edasisi lisakulutusi.

**
 E-poe kaudu tellides 3 päeva jooksul kauba üleandmisest on vaja kontrollida kauba vastavust kõigile tingimustele.

**
Tooted antakse Ostjale üle tellimuse kinnituse/arve alusel, isikut tõendava dokumendi esitamisel.

Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist arvele, soovitab BABYMALL.EE toode üle vaadata. Nähtavate vigastuste korral soovitab BABYMALL.EE kaupa mitte vastu võtta.

Allkirjastades arvel kinnitab Ostja, et kauba üleandmise hetkel oli pakend terve või ta on rahul pakendi seisundiga (kaup ei ole vigastatud).